Стан справ в Менській ОТГ продовжує дивувати. З часом про ці часи розповідатимуть анекдоти, сьогодні ж все це викликає лише смуток.

 

 

 

 

Увазі користувачів сайту “Нашого слова” декілька сюжетів.

Про кам’яні артефакти на проводах.

Є речі, сенс існування котрих автору незрозумілий. З якою метою та за якими державними стандартами вони встановлюються було б бажано довідатися в тих, на чиїх проводах вони висять.

Сміттєва та водяна політика радикала Примакова і його команди.

Не є зрозумілою ні та, ні інша. Менська міська рада довела план до кожного мешканця Мени щомісячно здавати певну кількість сміття, утилізація котрого коштує аж 16 гривень. Половину цієї суми рада Менської ОТГ компенсує з бюджету. Де мені брати те сміття, поняття не маю. Зрозуміло, що бюджет міськради тріщить від переповнення і Примаков з командою не знають куди його витрачати, ось тому і дотують те, що не існує. Хитрі, план доводять по якихось нормах, вивозять по факту, куди дівають різницю з бюджетним наповненням, невідомо.

Давайте спробуємо перенести аналогію на водопостачання. Отримуємо план на споживання води в таких розмірах кожному, що і мало хто зможе стільки води спожити. При цьому половину тарифу оплачує з бюджету рада ОТГ! Звісно ж, про різницю між добутою з надр і реально оплаченою водою ніхто не питає, ну, нецікаво.

Це так мало б бути по аналогії з вивезенням твердих побутових відходів. Насправді ж все докорінно навпаки, за різницю між піднятою з надр і проплаченою водою на відкритому засідання виконкому директора ТОВ “Менський комунальник” Василя Зиму поїдом їли разом з дітьми.

Чим пояснюється така різниця в підходах? Судячи з усього тим, що Зима не дає відкати.

Ну, корупція корупцією, відкати відкатами, а як бути менянам в котрих вдома немає води? І не тільки менянам, а й мешканцям інших населених пунктів Менської ОТГ де немає такої якісної води? А проїжджим і гостям нашого міста? Ми хочемо щоб про нас казали, що ми навіть води не дамо напитися? Не про Примакова ж казатимуть, про нас!

На квіткові композиції по дорозі Примакова на роботу і з роботи бюджетні кошти є, а не те, щоб води дати людям, котрі її потребують, немає?!

Посада голови ради ОТГ і посади апарату ради ОТГ існують для того, щоб вирішувати проблеми людей, а не створювати їх. За те вони отримують заробітну плату, премії, 100% надбавки за інтенсивність. Якщо вони нездатні виробити в інтересах людей політику водопостачання, то питання до депутатів – за що вони встановили таку шалену оплату праці тим, від кого одні проблеми?

Ось одна з типових проблемних ситуацій:

Перший заступник голови Роман Пеклуха пообіцяв розібратися з озвученими проблемами у “водяній” політиці.

Про велосипедні доріжки.

Чому інші міські голови здатні забезпечити своїм громадянам велосипедні доріжки, а Примаков ні?

Про вхід через задній прохід.

Є домовленість з заступником Примакова Тетяною Вишняк про те, що вона розбереться з даною проблемою. Коли буде готова, планую зустрітися і записати інтерв’ю.

Запрошую до обговорення озвучених в матеріалі тем на сторінці “Нашого слова” в Facebook.

Коментарі закриті.