ВС 2907 жовтня відбулася чергова сесія Менської міськради, головним питанням на котрій була друга спроба обрати секретаря міськради.

Нагадаю, що під час попередньої сесії Олександр Білець, котрий був кандидатурою від міського голови Федора Фесюна, отримав 12 голосів за і 9 проти. На висвітленій же в цьому матеріалі сесії  кандидат від депутатів Олег Сапко отримав 15 голосів за і 11 проти. Для того ж, щоб бути обраним, необхідно набрати більше половини голосів від складу ради, тобто 16.

Звісно, читачі сайту Нашого слова під час перегляду відеоматеріалу матимуть можливість оцінити почуття гумору Федора Івановича, котрий досить дотепно висміяв очільника Менської сотні та чоловіка головного бухгалтера міськради, а нині ще й першого заступника голови райдержадміністрації Геннадія Примакова, розповівши, як той висловлював прагнення стати головою райради, навіть не будучи депутатом останньої.

Але я прохав би шановних користувачів сайту звернути увагу на інше, на бачення міським головою і депутатами місця і ролі міської ради. Ніхто з них не сказав, що головним завданням як голови та депутатів, так і міськради в цілому є слугування інтересам виборців.

Натомість, Федір Іванович постійно підкреслював, що головним для секретаря міськради має бути здатність спрацюватися з головою міськради. С

Чи корисним буде для менян секретар міськради, головною рисою котрого стане здатність допомагати Федору Фесюну, а не безпосередньо слугувати інтересам людей? Давайте замислимося, чому секретар міськради обирається з числа депутатів всім складом ради? Можливо, саме для того, щоб він був не просто “секретаркою-машиністкою”, завданням котрої є лише ретельне виконання вказівок свого начальника?

І чому депутатів обирають люди, а не призначає голова міськради? Можливо, саме для того, щоб депутати слугували інтересам людей, а не міського голови? І щоб не виконували вказівки міського голови, а ретельно слідкували за його діями та їх відповідністю інтересам громади.

На жаль, ми все ще живемо в цивілізаційному задзеркаллі, в котрому все догори ногами, в котрому більше турбуються про пам’ятник кату України та інтереси посадовців, чим про інтереси людей і громади. Проте, щось вже міняється, вже далеко не всі депутати міськради готові слугувати інтересам міського голови, а не безпосередньо виборців. І це породжує надію на поступовий вихід з посткомуністичного мракобісся.

Потім депутати вирішили виділити кошти для виготовлення проекту по чистці річки Бабка та земельні питання. Наступну сесію, присвячену черговій спробі обрання секретаря міськради, призначено на п’ятницю  10 жовтня.

http://youtu.be/9p29owfkoSw

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He was a vicious bully when he was a kid

The State Department released a list of 59 countries and organizations that have made offers since Hurricane Katrina ravaged the Gulf Coast.michael kors bracelet uk

McShay said Fins pick, DT Phillips, is “one of 10, 12 most naturally gifted individuals in this draft.escarpin louboutin pas cher
Jordan, 50, is the majority owner of the NBA’s Charlotte Bobcats.cheap ray bans sunglasses
; Tome 7, Grammaire et dictionnaire abrégés de la langue berbère, composés par feu Venture de Paradis et revus par P.mulberry bag outlet

The two leaders, who met here on the sidelines of the World Economic Forum, discussed bilateral relations as well as the regional situation.mulberry outlet york
à Pascal quand il vengeait si vivement la morale et le bon sens contre de puissants adversaires.mcm luggage
Walters, however, said Neufeld is basically their second round draft pick.mcm bags
toms wedges

Коментарі закриті.