Депутати Ради від Радикальної партії Ігор Мосійчук і Андрій Лозовий у Чернігові побили скандального журналіста і кандидата у депутати по 205 округу Олексія Дурнєва.

Про це “Українській правді” розповів сам Дурнєв.

За його словами, він разом з іншими людьми очікував початку прес-конференції Олега Ляшка, коли у залу ввійшли Лозовий, Мосійчук і накинулися на нього зі словами “а ти зараз заберешся звідси”.

“Я сидів собі на кріслі, чекав, коли почнеться прес-конференція. Був акредитований. Зайшов Лозовий, зайшов Мосійчук. Стягнули мене з крісла і почали бити”, – сказав він.

Дурнєв також додав, що ще до цього у зал заходив невідомий і пропонував “вийти і поговорити” на якусь важливу тему, не уточнивши, на яку саме.

“Я сказав, давай поговоримо тут. Тоді він запитав, чи я офіційно відмовляюся вийти і пішов геть”, – додав він.

У свою чергу блогер і товариш Дурнєва, також кандидат у нардепи від 205 округу Олександр Барабошко, який також був на місці інциденту, написав, що теж постраждав під час бійки. Зокрема, за словами Барабошка, йому вибили зуб.

Пізніше Мосійчук прокоментував, що таким чином члени Радикальної партії “покарали людину “нетрадиційної сексуальної орієнтації” і провокатора”.

Крім того, коли Дурнєв з прибічниками сів у мінівен і намагався покинути місце події, прихильники Ляшка оточили автобус, били машину ногами і намагалися затримати. В результаті автобус все ж виїхав.

https://youtu.be/g9UH6Ma8GXQ

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The audit was originally expected Monday, but Mayor Don Iveson, as head of the audit committee, recommended setting aside AugI won my only major in 2003; Player of the Year in 2010.michael kors outlet uk
So I don want to become this advocate of what good or bad, but I think if you look at something that both so significant or insignificant can you think of anything else that has those two complete opposites in one gesture.michael kors sale uk
To me, bowls are just more comforting.cheap mcm bags

“Competition for talent in the coming years will be challenging.chaussures louboutin Pas Cher
They lost both Troy Stoudermire and Carlos Anderson to injuries during the pre season, and head coach Mike O’Shea said Stoudermire is still several weeks from returning to the lineup after suffering a broken hand on June 6.mulberry handbags sale

Коментарі закриті.