Закінчився перший етап проекту «Реконструкція вуличного освітлення в м. Мена», на втілення якого Європейський Союз виділив левову частку необхідних коштів – 500 тисяч євро. Кілька вулиць нашого міста отримали найсучасніше освітлення. Жителі інших переживають: «А про нас, мабуть, забули?» Ситуацію роз’яснює міський голова Геннадій Примаков.

– Минулого року на вулицях Нове життя, Калиновій та частково Лермонтова було встановлено 124 нові світлодіодні ліхтарі, – повідомив міський голова. – А ще проведено заміну кронштейнів для їх кріплення, замінено освітлювальну мережу, виконано заземлення. Все зроблено на дуже високому рівні: відповідно до європейських вимог, технічного і авторського нагляду. Але це закінчився лише перший етап проекту, основні роботи ще попереду. Усі кошти для подальшої реалізації задуманого, зібрані міською радою та надані Європейським Союзом, нікуди з рахунків не поділися. Вони лише чекають продовження робіт.

Зараз проходить другий етап. Він включає в себе підготовку до проведення тендерної процедури (конкурсу на виконання наступних робіт), проводиться коригування робочого проекту, оскільки нині діюча система освітлення у нашому місті є, м’яко кажучи, далеко не досконалою.

– Наступними у черзі на сучасне освітлення є центральні вулиці Чернігівський шлях і Сіверський шлях, Шевченка, а також прилеглі до них, – пояснює Геннадій Примаков. – У тому числі і такі великі, як 1 Травня, Воровського. Роботи розпочнуться вже з середини червня.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Not only did Stanislaw Skrowaczewski lead the Minnesota Orchestra from 1960 to 1979, not only was the original Orchestra Hall built on his watch, but he stepped up to lead the Musicians of the Minnesota Orchestra during the lockout, and he was the first to do soThe fate of the journalist and the pilot had been linked by their captors.borse prada outlet
Start finding things that work for you, and then stick to the plan.cheap ray ban sunglasses
Theriogenology (1997a) 47: 1061 1075.kelly hermes
2007); however, in 2009 this was revised to 190 330 mature individuals (Snchez et al.mcm wallet

APN APN Group Websites

Need Help.mulberry bags uk
“We ate at neighborhood restaurants and interacted with residents.mk handbags uk
Miller, Femtosecond Electron Diffraction Studies of Strongly Driven Structural Phase Transitions, Chem.mcm backpack
occhiali gucci

Коментарі закриті.