Із середи, 28 листопада, по всьому місту не працювало вуличне освітлення. Невже таки підготовка до «кінця світу»?

– Надіялися цей рік закінчити без боргів і неприємностей, – дає пояснення міський голова Федір Фе­сюн. – Щоб добитися економії коштів, встановили нові лічильники та перейшли на економні тарифи. Це дало свої результати: якщо в 2011 році  вуличне освітлення «нагоріло» на 126 тисяч гривень, то в цьому році – лише на 54 тисячі. З них 46 тисяч оплачено, 8 тисяч гривень міськрада винна РЕМ. На жаль, казначейство не пропускає наші рахунки, і РЕМ відключив вуличне освітлення повністю. При найменшій можливості борги буде виплачено, а освітлення вулиць – відновлено.

– За нашими даними, міська рада на сьогоднішній день має загальний борг за електроенергію 30 633 гривні 53 копійки (це не тільки вуличне освітлення, а й витрати електроенергії міськими дитячими садками, самою міською радою і т.д.), – констатує директор РЕМ Роман Гамениця. – Поки вся ця сума (плюс 450 гривень за повторне підключення вуличного освітлення) не буде виплачена – менські вулиці залишаться темними. До речі, проблеми із заборгованістю має і Березна: борг складає більше чотирьох з половиною тисяч, приміщення самої селищної ради вже знеструмлено, до кінця місяця будемо вимушені відключити також вуличне освітлення. По інших населених пунктах району таких питань поки що не виникає.

За словами начальника управління Державної казначейської служби в районі Людмили Тищенко, станом на 29 листопада поточного року всі платіжні доручення, які надавала міська рада для оплати за обслуговування мережі вуличного освітлення, виконано у повному обсязі.

Коментарі закриті.