У неділю, 16 січня, у спортзалі районної гімназії розпочалися футбольні змагання “вуличних” команд.

Ліга була заснована у 2010 році. Це вже другий турнір. Як і минулого року він проводиться за підтримки міських футбольних команд “Юність” та “Авангард”. У першому турнірі вуличної ліги брало участь 11 міських команд і команда з Кукович. Тоді кращою стала міська команда “Пролетарська”, яка в фіналі перемогла команду вулиці Гагаріна.

У цьому році грає вісім міських і чотири сільські команди: з Синявки, Дягови, Макошина та Кукович. Перший ігровий день виявився дуже насиченим. Уперед вийшло три команди: “Пролетарська”, “Шевченка” та “Дягова”. Був і один мінус – на гру не з’явилася команда “Крупська”, за що не отримала жодного балу. Ця неявка може негативно вплинути на кінцевий результат для команди.

Змагання триватимуть шість тижнів (до 20-го лютого). Кожної неділі буде проходити два тури. Організатори запрошують всіх бажаючих приходити на матчі. Ігри відбуватимуться щонеділі в спортзалі районної гімназії, початок – об 11 годині. Суддями змагань виступають Сергій Скоробагатий (ФК “Авангард”), Денис Бреус (ФК “Юність”) та Руслан Зубок (ФК “Синявка”). Організатори турніру запрошують хлопців 1993-1998 років народження брати участь у вуличній лізі.

За словами Дениса Бреуса, по закінченні турніру переможці отримають кубок та медалі. Всі команди будуть нагороджені футбольними м’ячами, які надають спонсори “Юність” та “Авангард”. Також футболістів чекає “солодкий стіл”.

Результати першого ігрового дня:

1 тур

«Ринкова» – «Крупська» – +\-

«Пролетарська» – «8 Березня» – 7:2

«Синявка» – «Шевченка» – 3:7

«Дягова» – «Лермонтова» – 8:4

«Гагаріна» – «Куковичі» – 7:2

«Макошино» – «Зоя Космодем’янська» – 12:3

2 тур

«8 Березня» – «Дягова» – 8:9

«Ринкова – Пролетарська» – -\+

«Гагаріна – Макошино» – 4:4

«Крупська – Шевченка» – -\+

«Зоя Космодем’янська» – «Синявка» – 10:4

«Куковичі» – «Лермонтова» – 8:6

Коментарі закриті.