23 листопада 2010 року Менським районним центром зайнятості в районному будинку культури буде проведено “Ярмарку професій” для учнів старших класів Менського району та їх батьків з проведенням змагально-розважальної гри «КВК». До участі у заході запрошені керівники району та міста, представники районного відділу освіти, роботодавці. Запрошенная отримали і навчальні заклади області, які готують спеціалістів за професіями та спеціальностями, які в даний час актуальні на ринку праці району.


В фойє будинку культури працюватимуть консультаційні пункти навчальних закладів, де буде розміщено багато цікавої та корисної інформації. Учні та їх батьки матимуть змогу отримати інформацію про навчальні заклади, поспілкуватися з їх представниками, дізнатися про їх історію виникнення, ознайомитись з професіями та спеціальностями, за якими навчають зі стендів, що розміщувались в куточках; фотоальбомів; буклетів, що роздаватимуться учням представниками навчальних закладів; а також з комп’ютерних презентацій. Під час спілкування старшокласники зможуть з’ясовувати умови вступу до навчального закладу, які професії та спеціальності можна отримати.


Службою зайнятості в просторовій залі будинку культури для учнів будуть розміщені папки з описами професій, різноманітна роздаткова інформація, листівки, буклети, довідники навчальних закладів; проходитиме презентація послуг, що надаються службою зайнятості. Кожен відвідувач зможе ознайомитись з професіями, які сьогодні користуються попитом на ринку праці, отримати інформацію та консультацію щодо широкого спектру послуг служби зайнятості. Бажаючі матимуть змогу пройти анкетування та тестування на визначення професійної спрямованості особистості, отримати професійні висновки.

По закінченню ярмарки у великому залі районного будинку культури відбудеться змагально-розважальна гра «КВК» за участю учнівських команд Менської районної гімназії, Менської ЗОШ І-ІІІ ст ім. Шевченка та Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату з нагородженням переможців цінними подарунками.

Початок о 10:00

Вхід вільний.

Коментарі закриті.