Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» проводилася з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем громадян з обмеженими можливостями, – пише РДА.

 

Всеукраїнські фінальні змагання V Всеукраїнської спартакіади проводились з 7 по 9 червня 2017 року на базі спортивного комплексу «Одеська юридична академія» в м. Одесі з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів. Свої привітання надіслали на адресу учасників та гостей спартакіади керівники держави – Президент України, Голова Верховної Ради України та Прем’єр-міністр України.

 

У своїй промові голова Організаційного комітету спартакіади Валерій Акопян подякував усім хто залучився до підготовки та проведення цього спортивного свята та побажав учасникам успіхів у змаганнях.

 

Майже чверть команди Чернігівської області склали представники нашого відділення з армспорту – Віктор Ігнатовський, з дартсу –Олександр Масіч, з настільного тенісу –Володимир Осипець.

Всі вони старанно боролися і допомогли здобути у важкій боротьбі одинадцяте загальнокомандне місце серед 25 команд – учасників змагань. А Віктор Ігнатовський в змаганнях з армспорту зайняв 2 місце.

 

Проте переможених не було! Всі учасники змагань і вболівальники отримали заряд бадьорості, енергії, позитиву!

Голова комісії з припинення, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Менському районі Коваленко Г.В.

Коментарі закриті.