В матеріалі Плакала береза, плакала осина я ставив питання про те, хто ж буде садити дерева на території Мени? Федір Іванович відповів, що всі, окрім міськради.

Ось так і живемо – міськрада приймає рішення по знищенню дерев, комунгоспу, докладає зусилля для закриття бані та дитячих садків, а садінням дерев, прибиранням сміття та іншими проблемами повинні опікуватися меняни. Добре, що райдержадміністрація та районна рада інколи стримують бурхливу руйнівну діяльність міського голови – але хіба за всім встежиш?

Судячи з усього, все, всю Мену заплановано віддати під базар. Сьогодні, як читачі можуть бачити на фото, ведеться випилювання парку в самісінькому центрі міста, завтра, мабуть, знесуть обеліск і церкву поряд з Базаром… Одним словом, соціалізм в одному, окремо взятому місті, будується шаленими темпами. От тільки результати дуже нагадують Чорнобиль.

Мені кажуть – така воля громадян міста Мени! На жаль, голосування в нас таємне, безвідповідальне. А було б добре довідатися, хто саме належить до тієї півтисячі менян, котра проголосувала за Федора Івановича, і котрій ми завдячуємо всім тим, що сьогодні відбувається в місті з волі міського голови та депутатів цього скликання.

Коментарі закриті.