Де ставити кому у даному випадку? Крихітна людинка, котра з’явилася на світ значно раніше потрібного терміну, може померти, якщо її багатодітні батьки не знайдуть потрібної на порятунок суми.

У родині Віслоух з Величківки днями одразу дві події сталося: народилася донечка і… може у будь-який момент померти. Адже мама не доносила її й до семи місяців, тож дитинка буквально балансує на межі життя й смерті. Її помістили у спеціальний кювез у пологовому відділенні, а маму відправили додому – шукати гроші на спасіння немовляти. А там на неї чекають ще троє дітлахів.

Щодня на необхідні ліки для недоношеної дитинки необхідно більш як півтисячі гривень. Для цієї сільської небагатої родини – нереальна сума. А лік йде на дні. За словами Величківського сільського голови Віталія Ценцері, односільчани родини Віслоух пройнялися цією ситуацією, збирають кошти по селу. Вже у четвер до Чернігова на порятунок дівчинки повинні були передати півтори тисячі гривень, їх вистачить усього на три дні. Тобто вже у неділю знову конче необхідні гроші.

Обласні лікарі кажуть, що потрібно витримати таку інтенсивну терапію два тижні, тоді є шанс врятувати немовля. У родини грошей нема, і  узяти їх ніде, вже й так напозичалися…

Тож рятувати чи відмовити? Це залежить від нас. Гуртом ми можемо врятувати дитину.

До речі, ми щойно пережили вибори. І усі розуміємо, скільки тисяч гривень було витрачено кандидатами у депутати різних рівнів на передвиборну рекламу. І усі вони якісь обіцянки давали у своїх програмах. Тож можуть (і повинні) у даному випадку не відмовити.

Куди звертатися, щоб допомогти? Віталій Ценцеря погодився дати номер власного мобільного телефону, а також телефону місцевого фермера, у якого працює батько новонародженої дівчинки: (066)310-20-04 (Віталій Миколайович Ценцеря), (066)243-19-52 (Микола Федорович Дорошенко).

Коментарі закриті.