100_4696-29011 лютого 2014 року в м. Щорс відбулося перше засідання робочої групи з реалізації міжнародної програми “Угода мерів”.

Суть її полягає в фінансовій допомозі по реалізації енергоефективних програм для зменшення кількості викидів СО-2 в атмосферу.

Взагалі-то, мова йде про докорінно іншу, незвичну нам логіку взаємовідносин. Радянська, російська політика базується в основному на прагненні підкорити, поставити в залежність. Європейська ж полягає в прагненні допомогти і налагодити взаємовигідну взаємодію. Мабуть, саме тому більшість країн тяжіє до виходу з сфери інтересів Росії і долучення до європейської спільноти.

Супутні матеріали: ПРЕЗЕНТАЦІЯ МІСТА ЩОРС-місто зустрічі  і  Энероэффективность Славутич.

А що ж Мена? Центр “Доброчин” допоміг укласти відповідні угоди не тільки міському голові м. Щорса Роману Зубу, а й менському Федору Фесюну, до того ж набагато раніше. Але до цього часу робоча група в Мені все ще не створена. Мабуть, ніколи було, треба було займатися проектуванням алеї героїв тоталітарного режиму і скаржитися на відсутність коштів в бюджеті.

Начебто щось збираються робити, але Федір Фесюн зараз в лікарні, тому передав через заступника Юрія Стальниченка, що дасть інтерв’ю на цю тему особисто сам, коли вийде на роботу.

 

Коментарі закриті.