У Волосківцях нещодавно відзначили 250-річчя місцевої Свято-Успенської церкви. Урочисту божественну літургію очолив архієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський Амвросій із собором священників Менського благочиння.

Про це повідомила «Нашому слову» жителька села Наталія Картель.

voloskivtsi_hram

На службі було багато гостей: голова районної ради Володимир Невжинський, перший заступник голови райдержадміністрації Геннадій Примаков, сільський голова Олександр Любенко, директор місцевої школи Валерій Магула, директор СТОВ «Надія-Агро» Олександр Чкана, директор «ОЛСТАС-льон» Станіслав Котенко, директор «УкрСіверБуд» Віктор Вереша, а також вихідці з села – Віктор Харченко та Григорій Манойло, які є активними жертводавцями цього храму.

Такої урочистої служби старенька церква ще не бачила. Прихожани мали змогу почути аж три церковні хори – березнянський, степанівський і волосківський.

Наприкінці служби до присутніх звернувся владика Амвросій. Закликавши людей до миру, єдності, він побажав усім здоров’я на многая літа. А настоятелю Свято-Успенської церкви протоієрею Миколі Кичузі вручив Почесний знак преподобного Лаврентія Чернігівського за кропітку і невтомну працю на благо людей і церкви.

Грамотами Чернігівського єпархіального управління нагороджені також і меценати, які зробили найбільші пожертвування на храм.

Гості теж прийшли не без подарунків. Ікони, великі і менші, вишиті і написані вручну, рушники, чаша – це далеко не все, подароване того дня церкві-ювілярці.

Після закінчення урочистої служби на всіх, хто взяв у ній участь, чекав святковий обід.

Коментарі закриті.