У минулому році у Чернігівській області було зібрано понад 92 тисячі гривень. На зібрані кошти для Чернігівської обласної дитячої лікарні придбано пульсоксиметр Radical-7 – 1 шт., вартістю 27533,00 грн., шприцевий інфузійний насос SEP-10S – 1 шт., вартістю 12512,00 грн., лампа фототерапії “Natus NeoBLUE mini LED Phototherapy” – 1 шт., вартістю 45115,00 грн.

Про це повідомило управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

У цьому році у навчальних закладах, на установах, підприємствах області, на вулицях сіл, селищ, міст та під час проведення благодійних концертів, різноманітних конкурсів, змагань і ігротек волонтери збиратимуть кошти на придбання обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет. Кожен з них матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто долучиться до акції.

Побачивши у ці дні волонтерів зі скриньками не залишайтеся байдужими – зробіть свій внесок задля дітей, що страждають від цукрового діабету, та отримайте сердечко – символ акції.

Під час проведення фіналу акції 15 травня в кожному обласному центрі будуть працювати відділення Кредобанку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки.

Рахунок для благодійних внесків:

р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: “благодійний внесок на придбання медичного обладнання______________області (міста) від __________________________”.

Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації.

Контроль зібраних коштів здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, а також відповідними органами державної влади. Кожен бажаючий може контролювати рух коштів через Інтернет-сторінку Фонду. Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну суму зібраних коштів та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адрес його встановлення.

Коментарі закриті.