Волонтери збиратимуть кошти для дітей з вадами слухуЧергове засідання прес-клубу «Ділове слово» було присвячене організації та проведенню в регіоні щорічної благодійної акції «Серце до серця» — «Почуй світ!». Ініціатором засідання виступив Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Директор Департаменту Оксана Сердюк розповіла про мету акції — надання допомоги дітям з вадами слуху шляхом збору коштів для придбання спеціального медичного обладнання. Вона зауважила, що ця акція слугує свого роду громадським доповненням до нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти — майбутнє України», які передбачають привернення особливої уваги до дітей з особливими потребами.

Також Оксана Сердюк зазначила, що восьма щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» — «Почуй світ!» проходитиме з 7 по 28 квітня 2013 року. На вулицях сіл, селищ, міст області працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з номером на скриньці для збору коштів.

Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки. Благодійний внесок в рамках акції можна також перерахувати на спеціальний рахунок.

Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Дмитро Струк запросив допомогти у зборі коштів як молодих волонтерів, так і підприємців. Він нагадав, що Президент Віктор Янукович неодноразово наголошував на важливості соціальної відповідальності місцевого бізнесу, а участь у акції є гарною нагодою допомогти у вирішенні соціальних питань.

Детально про хід проведення

акції і, зокрема, заплановані на її підтримку концерти та флешмоби розповіла Ольга Кукуюк — регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та координатор акції у Чернігівській області.

Головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації з дитячої сурдології, завідувачка поліклінічного відділення обласної дитячої лікарні Ольга Шейна поінформувала про ситуацію із забезпеченням дітей з вадами слуху слуховими апаратами за бюджетні кошти.

Цього року, як зазначив Дмитро Струк, перед організаторами стоїть завдання залучити до акції ще більше учасників і перевершити показники минулих років.

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 у Київському відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.
Найменування платежу: «__________ область (місто). Благодійний внесок».

Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації. Контроль за коштами здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», а також відповідними органами державної влади.

Кожен охочий може відслідковувати рух коштів через інтернет-сторінку Фонду (www.fsds.in.ua). Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну зібрану суму та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адреси його встановлення.

Коментарі закриті.