Волонтери Менщини відправили солдатам шоломи, одяг і харчіЗа минулий тиждень на Менщині зібрали для потреб армії 36 400 гривень.

– Передавали і продукти харчування, і гроші, – підтверджує керівник громадського центру допомоги Збройним Силам Анатолій Скиба. – Дякую за активну допомогу керівникам підприємств району, очільникам сільських громад Дягови та Данилівки, представниці ВО «Батьківщина» Юлії Гаврик, яка провела серйозну роботу в Ушні.

Протягом тижня громадський центр передав для земляків у 41-й батальйон територіальної оборони 10 кевларових шоломів, білизну, засоби гігієни, продукти харчування.

До 13-го батальйону відправили дев’ять шоломів, білизну, окуляри тактичні, брезенти, мішки для піску.

Наші солдати зі збірної механізованої роти 1-ї танкової бригади отримали запчастини до бензопили, два шоломи, окуляри тактичні, комбінезони танкові, засоби гігієни і продукти харчування.

Земляки-воїни Черненко і Римар, які найближчим часом відправляться в зону АТО, вже мають бронежилети. Ще передано шість індивідуальних посилок для окремих бійців з формою, цигарками, білизною та харчами.

– Дуже прошу родичів хлопців, які воюють, надати мені контактні телефони бійців, – наголошує Анатолій Скиба. – Адже, на жаль, ми не маємо повної інформації. Мій номер телефону (066) 750-99-97.

***
В Ушні активістами ВО «Батьківщина» було організовано збір продуктів і коштів на підтримку воїнів АТО з нашого району.

Як повідомила «Нашому слову» керівник районної організації ВО «Батьківщина» Надія Тюшкевич, усе зібране передано 26 – 27 серпня до координаційної ради району з питань допомоги Українській армії для доставки в зону антитерористичної операції.

Нагадаємо, що з усіх питань допомоги армії варто звертатися до громадського центру допомоги, який знаходиться за адресою: м. Мена, вул. Червоноармійська, 23 (друкарня «Домінант»).

***
Із смс-повідомлень, що надходять до редакції «Нашого слова»: «Щиро дякую сім’ям Оліфіренків, Бичків, Ребенків, Мироненків за допомогу батьку по збору картоплі. Із зони АТО Ігор С.».

Коментарі закриті.