Волонтерські організації виконують завдання, які має виконувати держава, - Юлія Тимошенко – Сьогодні волонтерські організації виконують завдання, які має виконувати держава. Вони забезпечують наших солдат їжею, одягом, грошима і навіть зброєю, – зазначила Юлія Тимошенко під час візиту до Центру допомоги армії Андрія Дереземлі у Чернігові.

Перші, з ким зустрілась та поспілкувалась лідер партії «Батьківщина», були бійці із зони АТО та рідні українських військових. Воїни розповіли про проблеми, які зараз існують у зоні бойових дій. Особливо наголосили на непрофесійності армійського керівництва, рішення якого часто призводять до великих втрат.

Юлія Тимошенко наголосила, що і надалі допомагатиме таким волонтерським центрам. Цього разу, враховуючи прохання бійців та їх родин, вона пообіцяла залучити найкращих юристів для вирішення правових проблем українських військовослужбовців та професійних психологів, послуги яких теж зараз вкрай необхідні.

Окрім Чернігова, Юлія Тимошенко відвідала декілька районних центрів області. Першим стало місто Городня. Не зважаючи на вихідний день, з лідером «Батьківщини» прийшли зустрітися кілька тисяч людей.

– Уперше за 23 роки ми отримали право будувати своє життя, не радячись ні з ким і нікому не вклоняючись. Саме за це ми отримали таку агресивну відповідь Росії, – розповіла Юлія Володимирівна. – Мене часто питають: ви знаєте Путіна особисто, ви з ним зустрічалися і говорили, то навіщо йому ця війна? Чи зупиниться він? Про що він думає? Я дійсно його знаю. Він прийшов на посаду з єдиною думкою про те, що він великий месія. Мета його життя – створити новітню потужну імперію. І називатися вона буде вже не Радянський, а Євразійський союз. Він прагне бути лідером світу і диктувати свої умови. Наш рух до цивілізованого світу, вступ до Євросоюзу він сприйняв як образу і виклик. Але не здамося! Україна сильна, українці сильні. Ми зможемо захистити свою землю і повернути мирне життя.

Ось як сприйняли візит політика жителі Городні.

timГалина Тимошенко:

– Для мене головне, щоб не було війни і щоб діти живими додому повернулися. Я не можу не довіряти Юлії Володимирівні, бо вона багато пережила. Вона знає, як зупинити Росію.

– До того ж, ми маємо однакові прізвища, – жартує пані Галина.

boТетяна Бояринова:

– Мені подобається, що вона близька до народу. Вона вболіває за всіх. ЮліяТимошенко обіцяє збільшити зарплату. Он зараз вчителям вже зменшили зарплатню аж на 10 відсотків. Ми сподіваємося на мир та спокій. Я вірю, що вона змінить ситуацію. Вона сильна людина і ми вболіваємо та підтримуємо її. Аби Бог їй дав здоров’я.

alovАнатолій Жаловський:

– Людина була в неволі, але не змінила своїх принципів. Я за неї голосував і буду голосувати. Вважаю, що вона має побороти корупцію. І якось дати нам можливість жити, отримуючи нормальну зарплатню та пенсію. Якщо б ми були зараз в НАТО, то у нас би такого не було. І Америка з Європою діяли б, а не тільки обіцяли.

Наступним місцем, куди завітала ЮліяТимошенко, стало місто Бахмач. Там на головній площі зібралася велика кількість людей. Жителі подарували білі троянди Юлії Володимирівні. Після виступу вона роздала їх тим, хто стояв ближче до сцени.

Альона ШЕПІДА.

Коментарі закриті.