Грамотою обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та листом-подякою за участь у обласному конкурсі «Благодійник року» імені меценатів Тарновських нагороджено талановитого менянина Романа Четвертакова.

За інформацією провідного спеціаліста Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії Карпенко, Роман є постійним волонтером молодіжного центру та учасником таких заходів центру як «Студентський форум», «Золотий Фенікс», новорічні акції.

Молодь Менщини, яка користується інтернетом, захопив відеоролик Романа «Супермен, або Будь героєм свого міста». А на 17-му благодійному фестивалі «Золотий Фенікс» жителі нашого міста побачили роботи провідного спеціаліста центру Світлани Шелудько «Погляд знизу» та «Перехрестя життя», в яких брали участь волонтери, найактивнішими з котрих були Роман Четвертаков, Владислав Блецко та Олексій Прищепа.

Волонтер – це покликання душі допомагати тим, хто цього потребує. Двері центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди відкриті для таких людей.

Коментарі закриті.