івашко21 липня Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про часткову мобілізацію». Організаційні заходи по проведенню мобілізації триватимуть на території всієї держави. Жодне місто, жодна область не залишаться осторонь від захисту України.

Голова облдержадміністрації Володимир Івашко переконаний, що звільнити українські землі від терористів та загарбників спроможні лише самі українці.

— У протистоянні сил АТО та терористичних угруповань настає переломний момент — територія, підконтрольна бойовикам, неухильно зменшується, — зазначає голова облдержадміністрації. — Разом з тим провокації, зрежисовані у Кремлі, тривають. Це відчувають українці, це бачить і міжнародна спільнота. Все голосніше лунають вимоги світових лідерів застосувати до агресора найжорсткіші санкції. Та ніяка зовнішня підтримка не буде дієвою, якщо ми самі не постанемо пліч-о-пліч на захист власної держави.

Третя черга часткової мобілізації покликана підтримати обороноздатність України, зміцнити її кордон, збільшити військо для відбиття можливого вторгнення з боку Росії та надати можливість ротації у нині діючих військових підрозділах. Таким чином у бойовий стан по всій країні має бути приведено 15 бойових частин та 44 частини забезпечення потреб оборони.

Голова облдержадміністрації наголосив також, що мобілізація буде проводитись винятково за тими військово-обліковими спеціальностями, яких потребують сили АТО. І кожен мобілізований перед відправкою в зону бойових дій проходитиме не менш як 15-денне навчання на полігонах.

— Варто пам’ятати, що українські військові на Сході країни воюють не за Донеччину чи Луганщину, а за всю Україну. Оскільки якщо агресора не зупинити вчасно, завтра він може зазіхнути і на інші території, — зазначив Володимир Івашко.

Він підкреслив також, що держава вже взяла на себе зобов’язання із належного матеріально-технічного забезпечення свого війська та соціального захисту учасників бойових дій та їх сімей. До кінця серпня бронежилетами IV і вище класу захисту буде забезпечено 100% українських військових. Зростає і рівень оснащеності та озброєння української армії. А всі учасники АТО відповідно до змін, внесених до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», отримають статус учасника бойових дій.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;They galloped camels between fortified oases with wild haired men, the Bedouin, whom they found harshly admirable

This past year has been special for Vo as he was able to attend Chapman with his sister Kassidy, now ending her freshman year.michael kors uk
2 percent, or approximately $20.mulberry handbags uk
We’re awaiting the pictures of the others involved.prada bags

LEADERBOARD: US Open, round two

The Australian tilt is led by Jason Day but the Queenslander put a huge scare through the tournament when he collapsed on his final hole with a bout of benign positional vertigo.michael kors bags uk sale

“I was planning on catching some big ones,” he recalled.bague hermes
I was very calm and polite and just wanted to know what exactly was happening.hermes paris
Work over 30 years and get a boot up your behind from Cuomo.mulberry outlet york
Projects include the Harcourt Pro Am Golf Tournament, Paihia Half Marathon and even Bathtub Racing.prada purse

Коментарі закриті.