У вівторок, 6 грудня, в рамках виїзного спільного засідання громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації у Менському районі голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник та члени ради відвідали Березнянську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів, де перебуває 104 дитини з особливими потребами.

За інформацією прес-служби ОДА, вони ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, оглянули кабінет інтенсивної педагогічної корекції та соціально-побутового орієнтування, виставки творчих робіт вихованців закладу.

Під час зустрічі з педагогічним колективом голова облдержадміністрації привітав присутніх з 50-річним ювілеєм навчального закладу.

Він зазначив, що за час існування інтернату в ньому сформувались багаті традиції та накопичився цінний досвід по підготовці дітей з особливостями психофізичного розвитку до повноцінної інтеграції в соціум.

Для надання освітніх послуг високої якості в закладі є все необхідне: досвідчені кадри, якісна матеріально-технічна та навчально-методична бази, відношення персоналу до своїх підопічних, що помітно вирізняє інтернат серед інших освітніх установ регіону.

А до 50-річчя школи від керівника області педагогічні працівники отримали відзнаки облдержадміністрації, школа-інтернат – корекційне обладнання і мобільний комп’ютерний клас, а діти напередодні Дня Святого Миколая – солодкі смачні подарунки.

А у селі Степанівці відбулося ознайомлення з матеріально-технічною базою та роботою Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, який є ресурсним центром шкільних освітніх округів.

Коментарі закриті.