Нашим воякам потрібні й шоломи, й амуніціяДля наших воїнів-земляків, які воюють в АТО, тільки районний громадський центр допомоги Збройним Силам України передав за увесь час 42 шоломи та 72 бронежилети. Це не рахуючи маси інших речей, обладнання та продуктів харчування. Усе придбано за благодійні кошти або передано небайдужими людьми.

– Зібрані суми здаються колосальними, – говорить перший заступник голови РДА Геннадій Примаков, який координує дії з допомоги армії. – Але цього однак недостатньо. Для того, щоб повністю забезпечити жителів Менщини, які беруть участь у бойових діях або готуються до відправки в зону АТО, потрібно ще 140 шоломів і 168 бронежилетів. А це щонайменше 900 тисяч гривень. Тому готові прийняти будь-яку фінансову допомогу від будь-кого, тільки б врятувати життя наших воїнів.

На минулому тижні фермерські господарства рай­ону зібрали для потреб наших солдат 11 500 гривень. Невеликі, але не менш від того цінні, суми надійшли від пересічних громадян.

Громадським центром закуплено та відправлено для солдат-земляків, які проходять перепідготовку в Гончарівську, 28 спальних мішків. Також до військових частин в Новгороді-Волинському, Ужгороді, де служать наші хлопці, для 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони та 1-ї танкової бригади відправлено 15 бронежилетів.
***
Громадська організація «Менська сотня» шукає волонтерів для роботи у наметі по збору допомоги для армії.

Телефон для довідок: (099) 615-97-38.

Коментарі закриті.