пам'ятьІз нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан 13 лютого представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ЗМІ, воїни-інтернаціоналісти, громадськість міста поклали вінки та квіти до пам’ятника воїнам-афганцям.

З вітальним словом до присутніх звернувся керівник районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Пустовойт. У своєму виступі він зазначив, що 218 чоловік із Менського району виконували інтернаціональний обов’язок у Республіці Афганістан. 59 із них нагороджені бойовими орденами та медалями. Не повернулися до рідних домівок 5 воїнів. З лютого 1989 року відійшли у вічність 21 воїн-афганець. На сьогоднішній день на території району проживають 169 учасників бойових на території інших держав (Чехословаччина – 25, Республіка Афганістан – 128, Венгрія – 10, Сомалі – 1).

Учасники мітингу вшанували загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання. Настоятелі Свято-Троїцької церкви міста Мена отець Василь та Андріївської церкви с. Стольне отець Анатолій відправили поминальну літію. Отець Анатолій виконував інтернаціональний обов’язок в Республіці Афганістан, був поранений. А сьогодні доніс поминальну молитву душам загиблих побратимів.

Менська РДА

Коментарі закриті.