Воїнам АТО – від бірківських школярівНещодавно кілька маскувальних сіток для потреб АТО виготовили в Бірківській школі. А ще учні обмінялися з воїнами прапорами.

За інформацією вчителя початкових класів Людмили Кондратій, в роботі були задіяні всі – і молодші школярі, і старшокласники, і вчителі. Допомагали і працівники сільського дитсадка «Сонечко». Одні збирали старі простирадла, готували матеріал, інші плели на перервах та після уроків.
Воїнам АТО – від бірківських школярів
Також на заклик сільського голови Катерини Фесюн жителі Бірківки, в тому числі учні та педагоги, збирали гроші і продукти для військових.

А ще наймолодші бірківчани підтримали бойовий дух наших воїнів. Батько другокласника Анатолія Кубая, також Анатолій Кубай, воює в АТО, восени він приїжджав у відпустку і привіз жовто-блакитний прапор. Школярі написали на ньому свої щирі побажання захисникам, і Кубай-старший забрав знамено з собою на фронт.

А нещодавно бойові побратими Анатолія Івановича відповіли школярам – передали їм український прапор зі своїми автографами.
Воїнам АТО – від бірківських школярів

Коментарі закриті.