psoФахівцями Управління ДСНС у Чернігівській області здійснено рейдову перевірку стану утримання підрозділів місцевої пожежної охорони у селищі Березна Менського району.

За повідомленням Управління ДСНС, у Березні підрозділ знаходиться у боєздатному стані, на цілодобовому чергуванні перебувають три вогнеборці. Автомобілі заправлені пальним, створений запас пально-мастильних матеріалів, пожежні автомобілі у достатній кількості укомплектовані протипожежним інвентарем.

Як зазначив начальник Березнянської місцевої пожежної охорони Олександр Ковдик, підрозділ у минулому році понад 80, а з початку цього року майже 50 разів залучалися до ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій.

За інформацією Управління ДСНС , на балансі органів місцевого самоврядування Чернігівської області, переважно у сільській місцевості, перебуває 61 підрозділ місцевої пожежної охорони, у бойовому розрахунку знаходиться 84 одиниці пожежної техніки. Лише з початку року зазначені підрозділи брали участь у ліквідації близько 200 пожеж.

Коментарі закриті.