За прогнозами Укргідрометеоцентру сьогодні на території Чернігівської області ускладнюються погодні умови. Синоптики попереджають про мокрий сніг, місцями сильні опади та заметілі. 

А уже завтра, 18 січня очікується сильний вітер, місцями пориви вітру 15-20 м/с, дуже сильні снігопади, заметілі, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів.

В зв’язку з цим Служба автомобільних доріг в Чернігівській області попереджає водіїв.

Погіршення дорожніх умов потребує бути уважним на дорозі, обмежити швидкісний рух, дотримуватись безпечної дистанції та інтервалу руху, правил маневрування, щоб уникнути втрати керування та небезпечного збільшення тормозного шляху.

Також, Облавтодор рекомендує утримуватись від поїздок в умовах засніженості автодоріг та ожеледиці.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв обов’язково використовувати зимові шини, власникам великогабаритних транспортних засобів – оснастити автомобілі ланцюгами протиковзання.

А також, укомплектувати автомобілі тросами буксування та лопатами.

В умовах обмеженої видимості необхідно користуватися освітлюваними приборами.

У випадку різкого погіршення погодних умов з високою вірогідністю  утворення транспортних заторів водії та перевізник можуть перечекати зимню негоду на майданчиках відстою чи об’єктах дорожнього сервісу, не піддаючи себе і других користувачів доріг небезпеці.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах Чернігівської області цілодобово працює “гаряча лінія” по телефонах: (0462) 66-18-93, (095) 27-143-74.

Коментарі закриті.