У п’ятницю, 18 березня, у Мені на провулку Польовому горів житловий будинок. Наслідки цієї пожежі могли б бути фатальними, бо у помешканні знаходилися люди. Однак, за щасливим збігом обставин, допомога надійшла несподівано і вчасно.

Олександр Федоренко працює в менській самостійній державній пожежній частині №32 вже майже 36 років та має 41 рік водійського стажу. За це час він, як і всі пожежники, навчився мислити та діяти блискавично. Напевно, завдяки цьому і зміг врятувати життя людей.

Недалеко від місця пожежі мешкає Олександр Федоренко – водій менської самостійної державної пожежної частини №32. Чоловік цього дня не працював, але не вагаючись кинувся на допомогу погорільцям і врятував двох людей.

– Сталося це близько шостої години вечора, – розказує Олександр Юрійович. – Я порався по господарству, аж раптом побачив, що з будинку на моїй вулиці валить дим. Я викликав пожежних і побіг на місце загоряння. Біля будинку зібралося декілька чоловік. Вони відкрили двері, але у середину не заходили – помешкання було заповнене димом. Я здогадувався, що у хаті хтось є і зайшов туди. Пригнувся, адже внизу менше диму, знайшов господаря та його співмешканку і виволік їх надвір. Пожежні, які прибули на виклик, надали їм першу медичну допомогу та погасили загорання.

На щастя, результатом пожежі стало лише пошкоджене перекриття та зіпсовані речі.

За інформацією райвідділу УМНС, ймовірна причина пожежі – необережне паління господаря. За словами рятувальників, якби цей випадок стався вночі і пожежу вчасно не помітили, то вона могла би мати летальні наслідки для господарів.

Коментарі закриті.