У тому, що рейсові автобуси потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди, нерідко винні й самі пасажири.

У зв’язку з тим, що з початку року на Чернігівщині зросла кількість ДТП з пасажирським автотранспортом, правоохоронці проводять профілактичну операцію під умовною назвою «Автобус-2011».

Співробітники ДАІ контролюють, чи дотримуються водії автобусів правил дорожнього руху, а також технічний стан транспортних засобів.

Нерідко самі пасажири спонукають водія автобуса порушувати правила: відволікають його, передаючи гроші за проїзд, згодні навіть їхати стоячи, без квитка, аби скоріше дістатися місця призначення. До речі, саме проїзний квиток гарантує пасажиру страховку.

За словами начальника відділення ДАІ Юрія Чернотицького, саме такі категорії пасажирів є найбільш уразливими при дорожньо-транспортних пригодах.

У нинішньому році на території району сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участю рейсового автобуса, у якій постраждали четверо пасажирів. 16 березня водій автобуса під час руху виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з іномаркою. Слідство з’ясовує, що ж призвело до цього зіткнення, але самі пасажири нерідко скаржаться на перевищення швидкості водіями маршруток. У такому разі не зайвим буде зробити зауваження.

Коментарі закриті.