У Десні втопився житель Остапівки, а в озері, що в Слобідці, виявлено тіло мешканця цього села. Обидва чоловіки купалися, рятуючись від спеки.

За інформацією Менського районного відділу УМВС України в Чернігівській області, 11 серпня виявлено пошкодження замка на дверях магазину «Промінь», що в Мені. А в торговельний точці ФОП «Чичкан» невідомі зламали вхідні двері і викрали товарно-матеріальні цінності.

Жителька Мени звернулася до райлікарні з переломом лівої ключиці, а її земляка покусав кіт, потерпілий теж потребує медичної допомоги.

У менянки викрадено бідон, у жительки Величківки невідомі пошкодили мотоблок, який вона залишила в себе на городі. У Волосківцях сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

Загалом за минулий тиждень розкрито дві крадіжки майна, один факт спричинення тілесних ушкоджень. Відкрито кримінальні провадження і проводиться досудове розслідування.

Дільничними інспекторами міліції притягнуто до адміністративної відповідальності 25 осіб: 20 – за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, один – за насильство в сім’ї, два – за порушення строків реєстрації зброї, один – за хуліганство, один – за невиконання батьківських обов’язків.

Коментарі закриті.