«Менський комунальник» з 4 червня не переходитиме на погодинний графік водопостачання.

Про це сьогодні повідомив директор ТОВ «Менський комунальник» Василь Зима на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Менській райдержадміністрації. Враховуючи можливі негативні наслідки від запровадження погодинного графіку для життєдіяльності міста і району в цілому, товариство вирішило все ж забезпечувати цілодобове водопостачання.

Однак, за словами Василя Зими, вже на початок липня може виникнути суттєва заборгованість «Менського комунальника» за електроенергію. А це призведе до відключення електропостачання, а отже – і до повного припинення водопостачання.

Як зазначив голова райдержадміністрації Валерій Щукін, на засідання комісії запрошувалися представники Менської міської ради для обговорення проблеми водопостачання та водовідведення та пошуку компромісного рішення. Але міська рада вкотре проігнорувала запрошення. На засіданні комісії не було ні міського голови, ні його заступника, ні секретаря міськради.

Суть проблеми полягає в тому, що 1 червня закінчилася дія договору оренди майна між міською радою та ТОВ «Менський комунальник». Апарат міськради наполягає на передачі майна своєму комунальному підприємству «Менакомунпослуга». Значна частина депутатів не погоджується з такою пропозицією. В результаті ні на черговій, ні на позачерговій сесіях міськради не вдалося ухвалити жодного рішення з цього питання.

Валерій Щукін закликав усі зацікавлені сторони до відкритої дискусії та пошуку компромісного рішення. Пропозиція районної влади: продовжити дію договору з ТОВ «Менський комунальник» на один ріку, за цей час підготувати всі необхідні умови та провести прозорий конкурс, на якому обрати надавача послуг із водопостачання та водовідведення. Наразі міська влада на цей варіант не погоджується.

Також Валерій Щукін повідомив, що звернувся до правоохоронних органів із проханням відреагувати на ситуацію, що склалася, адже водопостачання має стратегічне значення для життєдіяльності міста.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Менській райдержадміністрації ухвалила рішення, яким зобов’язала міського голову Геннадія Примакова та директора ТОВ «Менський комунальник» Василя Зиму забезпечити цілодобове водопостачання та водовідведення. Другим пунктом вирішено провести публічне обговорення проблеми за участю усіх зацікавлених сторін, депутатського корпусу, громадськості вже в середу, 6 червня.

Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій є обов’язковими для виконання.

Коментарі закриті.