Нардеп від ВО “Свобода” в Мені2 березня в приміщенні районної ради відбулася зустріч народного депутата України Руслана Марцінківа з менянами. Пан Руслан, мабуть тому, що він родом з Чернігівщини, закріплений за нашою областю. Тобто, слід очікувати постійної уваги з боку ВО “Свобода” і пана Руслана до життя і проблем як Чернігівської області, так Менського району. І, звісно, слід очікувати в нашому районі створення первинних осередків ВО “Свобода”.

Зустріч пройшла в приємній, дуже доброзичливій обстановці. Цікаво було спостерігати за менянами, котрі в залі не тільки уважно слухали народного депутата, а і часто переходили до досить невимушеного спілкування між собою та обговорення проблем. Відчувається, що людям не вистачає можливостей обговорювати суспільні справи та долучатися до їх вирішення.

Звісно, по закінченню зустрічі до народного депутата звернулося багато менян з проханням вирішити їх особисті проблеми – це традиційно. Чому меняни не йдуть з цими проблемами до того ж голови Менської міськради та менських депутатів, не зовсім зрозуміло, можливо, через неефективність таких звернень.

Чи добре, що проблемами менян тепер буде опікуватися і ВО Свобода та її народний депутат? Думаю, що так. Звісно, з одного боку і менянам буде ще до кого звернутися з проханнями, і районному керівництву також.

Мене ж цікавить дещо інше, більш пов’язане з тією діяльністю, котрою безпосередньо мають займатися як політичні партії, так і народні депутати. Мене цікавить перетворення безвільного, безініціативного населення в повноцінних господарів свого міста і країни, у відповідальних громадян. Ось чому я розраховую не на протистояння різних політичних сил в районі, а на їхню інтелектуальну і організаційну діяльність по допомозі менянам стати з прохачів допомоги власниками своєї долі.

На сьогодні ми маємо безліч всіляких проблем, причини котрих навіть не обговорюються. Що ж, будемо їх поступово підіймати, обговорювати, радитися між собою, радитися з керівництвом району та міста. Але відтепер, у всякому випадку я на те дуже сподіваюся і відповідні домовленості вже досягаються, будемо радитися і з тими народними депутатами, котрі відвідують наш район та виявляють бажання допомагати менянам у покращенні їх життя.

Думаю, давно вже час перейти від примітивної боротьби за те, хто нами керуватиме, до об’єднання навколо спільних для всіх нас цінностей та інтересів, навколо проблем нашого сьогодення і прагнення творення успішного майбутнього.

Але, мої думки, то мої думки та плани, а менян прошу переглянути відеозапис та самим сформувати свою

думку.

Коментарі закриті.