оздоровленняЗа даними Державної служби статистики України, улітку 2013 року відпочили та оздоровилися в дитячих закладах 39,2 тис. дітей з Чернігівщини (44% від загальної кількості дітей віком 7–16 років).

Найбільше школярів Чернігівщини (34,8 тис.) відпочили та оздоровилися в 559 дитячих закладах на території області, про це пише Високий Вал.

Послуги з оздоровлення отримали 5,1 тис. дітей, їх надавав 21 заклад. Послуги з відпочинку надавали переважно заклади з денним перебуванням: у 517 таких закладах відпочили 28,1 тис. дітей. Ще 1,4 тис. побували в 5 позаміських закладах відпочинку. Крім дітей, що проживають на Чернігівщині, у таборах області цього літа відпочили та оздоровилися 239 дітей з інших регіонів України.

Середня вартість одного людино-дня перебування дитини в закладі оздоровлення в області становила 102 грн., у закладі відпочинку – 24 грн. Середній термін оздоровлення та відпочинку становив, відповідно, 22 та 14 днів.

Поза межами області діти відпочивали, в основному, в АР Крим, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Херсонській областях.

Приділялася увага оздоровленню та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. У 2013р. в закладах області та поза її межами отримали оздоровчі й відпочинкові послуги 472 дитини-інваліди (12,1% загальної чисельності дітей-інвалідів), 1280 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (50,5% загальної чисельність дітей цієї категорії), 1858 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 6697 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

За адміністративними даними, протягом 2013р. за межами України оздоровчі послуги отримали 499 дітей соціально уразливих категорій, з них 310 – у літній період. На відпочинку та оздоровленні, що здійснювалися міжнародними гуманітарними організаціями виключно на благодійних умовах, у складі організованих груп діти побували в Іспанії, Італії, Франції.

Коментарі закриті.