4Q2SjT-seqwЗакінчився перший етап проекту «Реконструкція вуличного освітлення в м. Мена», на втілення якого Європейський Союз виділив левову частку необхідних коштів, – 500 тисяч євро. Кілька вулиць нашого міста отримали найсучасніше освітлення. Жителі інших переживають: «А про нас, мабуть, забули?» Ситуацію роз’яснює міський голова Геннадій Примаков.

Минулого року на вулицях Нове життя, Калиновій та частково Лермонтова було встановлено 124 нові світлодіодні ліхтарі, – повідомив міський голова. – А ще проведено заміну кронштейнів для їх кріплення, замінено освітлювальну мережу, виконано заземлення. Все зроблено на дуже високому рівні: відповідно до європейських вимог, технічного і авторського нагляду. Але це закінчився лише перший етап проекту, основні роботи ще попереду. Усі кошти для подальшої реалізації задуманого, зібрані міською радою та надані Європейським Союзом, нікуди з рахунків не поділися. Вони лише чекають продовження робіт.

Зараз проходить другий етап. Він включає в себе підготовку до проведення тендерної процедури (конкурсу на виконання наступних робіт), проводиться коригування робочого проекту, оскільки нині діюча система освітлення у нашому місті є, м’яко кажучи, далеко не досконалою.

Наступними у черзі на сучасне освітлення є центральні вулиці Чернігівський шлях і Сіверський шлях, Шевченка, а також прилеглі до них, – пояснює Геннадій Примаков. – У тому числі і такі великі, як 1 Травня, Воровського. Роботи розпочнуться вже з середини червня.

Коментарі закриті.