справаВласну справу тепер можна зареєструвати на спеціальному реєстраційному порталі. Для цього потрібно мати ключ електронного підпису та можливість дистанційно сплатити реєстраційний збір.

Про це під час засідання прес-клубу «Ділове слово» на тему: «Реформа системи державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» повідомив начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області Віталій Баштовий, пише ПіК.

«Реєстрація власної справи через Інтернет дає можливість заявникам уникнути черги та зекономити чимало зусиль та вільного часу» – сказав Баштовий.

Через мережу Інтернет тепер, також, можливо вільно і безоплатно отримати доступ до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

З метою поліпшення якості послуг Державної реєстраційної служби в усіх обласних центрах України встановлено веб-камери. Зображення з цих веб-камер транслюється на офіційному сайті Укрдержреєстру. Таким чином, кожен охочий може самостійно контролювати роботу найближчого органу держреєстрації

Коментарі закриті.