hlopakЗа короткий термін  хлопці з Синявки навели лад у приміщенні місцевого закладу культури, зробили там ремонт. Навіть «заразили» своїм ентузіазмом односельчан, ті теж взялися допомагати.

До справи – гуртом

Щойно заходиш до синявського Будинку культури – чути запах свіжої фарби, у коридорі, залі й кабінеті поклеєні нові шпалери, пофарбовані стіни.  Останній ремонт робили тут 11 років тому.

Головний ініціатор нинішнього генерального прибирання, Олександр Щербина, розповідає, що ідея «оновити» основне приміщення для розваг виникла ще минулого літа. Набридло молоді дивитися на похмурі стіни з обідраним старомодним покриттям.

Однак втілити задумане в життя вдалося тільки зараз. Разом із друзями дочекалися, поки адміністрація закладу придбає необхідні матеріали, і почали.

Тепер у Будинок культури приємно зайти, відчуваються сліди дбайливих рук. Якби в залі ще й замінили старі сидіння, то ремонт був би довершений. Проте наразі в планах хоча б тимчасово оббити їх тканиною. Фінансову допомогу для цієї справи надали деякі місцеві підприємці, частина була виділена зі спецкоштів.

Завзятим працівникам узялися допомагати працівники Будинку культури, зокрема, художній керівник Неля Анісіна. Усі просто в захваті від такої активності молодих людей. Для більшості це стало приємною несподіванкою.

І світломузику, і ковзанку

Новий директор Синявського Будинку культури Володимир Литвин охоче ділиться планами на майбутнє. Він  мріє облаштувати ляльковий театр, адже потенціал у молоді є. Недарма на кожному святі вона розважає публіку своїми виступами.

Обіцяє вдосконалити танцювальний майданчик на вулиці, поставити зручні лавки. Навіть замінити нарешті застарілий уже музичний центр на сучасний комп’ютер, в якому легко буде знайти потрібний трек. На зиму він хотів би зробити  ковзанку, нічим не гіршу, ніж у Чернігові.

Словом, на досягнутому ніхто зупинятися не збирається. Якщо будуть кошти й робочі руки, можна буде зробити все, що завгодно. А з такою талановитою і працелюбною молоддю в цьому не варто й сумніватися.

Коментарі закриті.