Нещодавно в Броварах відбувся чемпіонат з легкої атлетики серед ДЮСШ. На ці змагання були запрошені й кращі спортсмени Менської ДЮСШ «Колос».

Змагання проводилися серед школярів сьомих – дев’ятих класів. У стрибках у висоту учень міської школи імені Т.Г. Шевченка Владислав Лавський встановив новий рекорд Чернігівщини і став переможцем змагань, подолавши планку на висоті 190 см. Владислав продовжив змагання у стрибках у довжину і переміг з результатом 5 м 90 см.

Серед дівчат кращими у стрибках у висоту були менянки Марія Слобода, яка виграла змагання з результатом 150 см, та Анастасія Котова, яка виборола третє місце.

У змаганнях з бігу з бар’єрами перемогла Марія Слобода, а Настя Котова була другою.

Катя Лупинос посіла друге місце у штовханні ядра, поступившись переможниці всього три сантиметри. Наша Наталія Максименко виборола третє місце.

Як повідомила тренер ДЮСШ «Колос», заслужений тренер України Надія Таратухіна, всі переможці і призери – її вихованці.