Владислав Кушнір достроково вигравав усі поєдинки на чемпіонаті України з бойового самбо і став чемпіоном. У своїй категорії чемпіонський титул здобув і Олександр Мигуля. Фінальний поєдинок він також виграв достроково, застосувавши до суперника больовий прийом.

За інформацією тренера спортшколи «Колос» Миколи Гаркуши, Артем Жуковецький зайняв на чемпіонаті третє місце. Тож усі наші спортсмени повернулися додому з медалями.

Змагання проходили у Чернігові. За призові місця боролися спортсмени з усіх регіонів України, а також гості з Білорусі. Мену представляли троє вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

Меняни досить часто показують високі результаті на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, підтримуючи престиж Мени, Чернігівської області і навіть України. Проте держава майже не допомагає спортсменам. Наприклад, для поїздки на вищезгаданий чемпіонат з бюджету не було виділено жодної копійки. Вихованцям спортшколи вкотре довелося їхати на змагання власним коштом. На жаль, не всі талановиті спортсмени змогли відшукати потрібну суму і залишилися вдома.
За словами Миколи Миколайовича, знайти спонсорів вдається не завжди.

Коментарі закриті.