Ремонт дороги Мена - ЛіскиЗвернення громадян – це один із живих каналів зв’язку з населенням, який допомагає об’єктивніше оцінювати роботу органів виконавчої влади, усувати недоліки, своєчасно приймати правильні управлінські рішення. Тому саме розгляд звернень громадян завжди був і залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Менської райдержадміністрації, повідомляє РДА.

На сьогоднішній день на контролі в райдержадміністрації перебувають на виконанні доручення голови облдержадміністрації щодо вирішення проблемних питань, висловлених під час телевізійного проекту “Діалог з країною” за участю Президента України Віктора Януковича 22 лютого 2013 року.

У контексті виконання цих завдань 7 серпня в.о. голови райдержадміністрації Володимир Василенко провів виїзний день-приймальню у виконкомі Лісківської сільської ради. У ході заходу Володимир Улянович перевірив стан підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, з’ясував їх проблеми.

Під час особистого прийому громадян в.о. голови райдержадміністрації поспілкувався з жителями сіл Ліски та Максаки, дав доручення керівникам відповідних структур щодо вирішення піднятих питань.

На виконання доручення голови облдержадміністрації щодо покращення стану доріг загального користування для надання своєчасної медичної допомоги та підвозу учнів до опорних навчальних закладів розпочато ремонт дороги Мена-Максаки. Володимир Василенко особисто ознайомився з ходом проведення вищезазначених ремонтних робіт.

Влада району завжди відкрита для діалогу з жителями Менщини: діє “гаряча телефонна лінія” голови райдержадміністрації, приймаються та розглядаються письмові звернення, проводяться особисті прийоми громадян, “прямі телефонні лінії” керівництва та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників районних управлінь і відділів.

Коментарі закриті.