У вересні 2011 р. офіційно започатковано міжнародну ініціативу “Партнерство “Відкритий Уряд”, спрямовану на підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності державних органів, підтримку залучення інститутів громадянського суспільства до формування державної політики, впровадження високих стандартів професійної чесності в державному управлінні.

Про це повідомила районна державна адміністрація.

Президент України Віктор Янукович взяв участь в інавгураційній церемонії Партнерства у м. Нью-Йорку та підтвердив готовність України приєднатися до зазначеної ініціативи.

Участь у ініціативі “Партнерство “Відкритий Уряд” передбачає розроблення за участю громадськості плану заходів з її реалізації, що включатиме кроки зі сприяння більшій відкритості та прозорості діяльності органів влади, зменшення бюрократизму та корупції.

Міністерством юстиції підготовлено проект плану заходів з реалізації ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.

На виконання доручення Секретаріату Кабінету міністрів в районі проводиться громадське обговорення заходів з реалізації ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.Райдержадміністрація пропонує представникам інститутів громадянського суспільства долучитися до підготовки плану заходів з реалізації ініціативи.

Свої пропозиції можна надати:

– поштою на адресу: 15600, м. Мена, вул.Червона Площа,6, відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації;

– електронною поштою на адресу: polit@mena-rayon.gov.ua

Довідки за телефоном: 2-13-70.

З детальною інформацією щодо ініціативи можна ознайомитися на офіційному сайті райдержадміністрації.

Коментарі закриті.