У селищі відбувся схід громади, на якому її голова Володимир Павленко звітував про зроблене за рік. Окрім того, на зібранні обговорили найбільш злободенні для березнянців питання та ухвалили важливі рішення.

Одним із найактуальніших питань для селища є украй незадовільний стан доріг. Періодично вулиці висипають боєм із цегляного заводу, допомогло і керівництво місцевої птахофабрики. Але нині, коли тільки зійшов сніг, на думку Володимира Павленка, варто трохи почекати з повторною висипкою, адже це усе одно що вкинути гроші у багно.

Також на сході обговорювали стан місцевих кладовищ. Селищний голова подякував підприємцям за спонсорську підтримку у справі наведення порядку. Відзначив окремо і керівника місцевого ТОВ «Березнянське заводоуправління» Олексія Коноплю.

Олексій Миколайович виявив бажання допомогти односельцям ще в одній важливій справі. Він як керівник готовий сприяти обладнанню у селищі спеціального приміщення, в якому за встановленими дуже суворими правилами зберігатимуться наркотичні медпрепарати для онкохворих. Про це у своєму виступі розповів головний лікар району, депутат обласної ради Петро Хомрач. Він підкреслив важливість вирішення цієї проблеми, адже тяжкохворим пацієнтам наразі доводиться лягати до центральної райлікарні, щоб мати можливість отримувати вчасно і у повному обсязі необхідні ін’єкції.

Болючою для Березни, як і для переважної кількості населених пунктів району, є проблема стихійних сміттє­звалищ. Але робота щодо їх ліквідації ведеться постійно. На зборах було затверджено суму подвірної платні за користування місцевим сміттєзвалищем, вона складає 10 грн.

Схвильовано говорили присутні на зібранні і про ситуацію з вивезенням ТОВ «МВК «Панвітек» відходів виробництва з птахофабрики на звалище твердих побутових відходів. Із настанням весни березнянці не хотіли б, аби коло їхніх городів смерділо. Тим більше, неправильно утилізовані після обробки птиці відходи нанесуть шкоду екологічному стану довкілля. За словами селищного голови, це питання постійно контро­люється місцевою владою. Це також підтвердив перший заступник голови РДА Володимир Василенко, котрий був присутній на сході громади.

У ході обговорень звучала інформація про роботу місцевої пожежної команди, котра протягом минулого року здійснила 24 виїзди, з них 15 – до інших населених пунктів. Було також позитивно відзначено роботу місцевої соціальної служби. А от щодо школи мистецтв і непоказного зовнішнього вигляду її приміщення звучала критика. Було запропоновано відкрити у Березні соціальну установу для постійного перебування престарілих громадян.

Коментарі закриті.