Останнім часом збільшилась кількість звернень від громадськості стосовно корупції та зловживань в органах влади різних рівнів, – повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Для налагодження відкритої комунікації з громадськими об’єднаннями та представникам ініціативних груп громадян керівництво області та силових відомств запрошує до спільної громадської приймальні з питань протидії корупції.

Приймальня працюватиме 25 червня 2015 року з 10:00 до 12:00 год. у приміщенні кінотеатру ім. Щорса, «червоний зал». З громадськістю спілкуватимуться голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, прокурор області Віктор Носенко та начальник управління УМВС в області Едуард Альохін.

Прохання до представників громадських організацій та ініціативних груп надати інформацію про конкретні факти щодо зловживань посадових осіб, поінформувати про випадки корупції та порушень закону, а також надати обґрунтовані пропозиції щодо розвитку міста та області до 17:00 год. 19 червня 2015 року. Відповіді на надану або надіслану інформацію надаватимуться під час роботи спільної громадської приймальні першочергово.

Інформацію можна надати:

  • за телефоном гарячої лінії 0 800 501 740
  • письмово або особисто на адресу Відділу роботи із зверненнями громадян апарату Чернігівської ОДА (Чернігів, вул. Шевченка, 7);
  • електронною поштою skargi@regadm.gov.ua

Коментарі закриті.