Менський районний відділ УМВС України повідомляє, що за минулий тиждень в ході проведення розшукових заходів було розкрито дві крадіжок майна, два факти спричинення тяжких тілесних ушкоджень та один злочин в сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

По вказаних фактах працівниками слідчого відділу Менського РВ УМВС відкрито кримінальні провадження та проводиться досудове розслідування.

Дільничними інспекторами райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 12 осіб, з них: сім – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, по одному – за придбання самогону, виготовлення самогону, порушення строків реєстрації зброї, незаконне зберігання наркотичних засобів, порушення адміністративного нагляду.

02.09.2014 року надійшло повідомлення про те, що біля ФАП с. Феськівка пошкоджено паркан.

02.09.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька м. Мена з діагнозом: забій грудної клітини.

02.09.2014 року житель м. Мена спричинив тілесні ушкодження жителю м. Мена.

02.09.2014 року надійшло повідомлення з виправної колонії №91 про те, що при перевірці поштової посилки, яка адресована засудженому, виявлено порошок білого кольору. Даний порошок вилучено та направлено на дослідження.

03.09.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька м. Мена з діагнозом: забійна рана голови.

03.09.2014 року житель смт Березна виявив відсутність моркви на своєму городі.

05.09.2014 року надійшло повідомлення про те, що невідома особа на «Автомийці» м. Мена скоїла крадіжку грошей. В ході проведення розшукових заходів було встановлено, що дану крадіжку скоїла раніше судима жителька м. Мена.

06.09.2014 року працівниками міліції встановлено особу, яка скоїла крадіжку товарно-матеріальних цінностей з магазину «Промінь». Крадієм виявився раніше судимий житель м. Мена.

06.09.2014 року надійшло повідомлення від жительки с. Дягова про те, що невідома особа скоїла крадіжку картоплі з господарства заявниці. В ході проведення розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїла жителька с. Дягова.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Коментарі закриті.