Дрібні крадії цуплять усе, що погано лежить. У жительки Мени 13 жовтня із господарства зник­ли металева труба і антена. У Макошине того ж дня раніше судимий мешканець селища вкрав у земляка пічну плиту.

Про ці та інші події інформує районний відділ УМВС України в Чернігівській області.

У Степанівці з подвір’я місцевого жителя поцупили порожній газовий балон, у менянина – бензопилу, а у чернігівця, що гостював у нашому Стольному, – мобільний телефон.

Було минулого тижня і чимало бійок. Житель Киселівки після «чоловічої розмови» з односельцями був змушений 17 жовтня звернутися за медичною допомогою до центральної райлікарні. Лікувати від травм довелося медикам і чотирьох менян, а також жителя Стольного.

У Чапаєвці 16 жовтня було виявлено пошкодження навісного замка у магазині. Те ж саме трапилося 19 жовтня і в Березні, але у приміщенні шкільного буфету.

Загалом за минулий тиждень правоохоронці розкрили дві крадіжки майна та один факт спричинення тілесних ушкоджень. Дільничними інспекторами притягнуто до адміністративної відповідальності 23 особи: 10 – за вживання алкоголю у громадських місцях, п’ятьох – за придбання самогону, а двох – за його виготовлення.

Крім того, адміністративне покарання заслужили по одному мешканцю району за порушення правил реєстрації зброї, насильство в сім’ї, куріння у невстановлених місцях та порушення правил благоустрою.

Коментарі закриті.