У ніч на 18 листопада невідомий злочинець пошкодив навісний замок на дверях магазину в Кам’янці та здійснив крадіжку продуктів харчування.

А ще, за повідомленням Менського районного відділу УМВС України в Чернігівській області, минулий тиждень був неспокійним для вогнеборців та працівників ДАІ. У Киселівці сталося загорання навісу із сіном, а в районному центрі вогонь знищив легковий автомобіль та пошкодив літню кухню. У Мені та Березні сталися дорожньо-транспортні пригоди, на щастя, без потерпілих.

Від жительки Березни 18 листопада надійшла заява про притягнення до відповідальності колишнього чоловіка, який ухиляється від сплати аліментів. Наступного дня у жителя Городища побували дві невідомі жінки, після їхнього візиту з будинку зникли гроші.

На лікування до центральної райлікарні 20 листопада поступила жителька райцентру із отруєнням медикаментами.

Невідомі особи 21 листопада пошкодили вікно будинку в Блистові, вхідні двері житлового будинку у Величківці та намагалися пошкодити навісний замок в березнянському магазині «Пролісок».

Працівниками міліції в ході відпрацювання було розкрито крадіжку двигуна мопеда у жителя Феськівки. Злодієм виявився односельчанин.

Від жителя Березни 22 листопада надійшло повідомлення про те, що зник його автомобіль, який знаходився біля Троїцького базару в Мені.

Дільничними інспекторами райвідділу за минулий тиждень притягнуто до адміністративної відповідальності 33 особи: 15 – за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, по два – за придбання та виготовлення самогону, порушення строків реєстрації зброї, куріння в невстановлених місцях, насильство в сім’ї та розпивання алкогольних напоїв на виробництві, п’ятьох – за порушення адміністративного нагляду і одну особу – за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.

Коментарі закриті.