Згадалася школа. Одні учні намагалися сісти ближче до вчителя, піднімали руки і прагнули вийти до дошки, щоб показати свої знання, а інші на задніх партах ховалися за спини однокласників. Проте поза класом вони намагалися компенсувати свій страх перед високим рівнем іншими, скажімо так, альтернативними досягненнями. Дуже схоже на останніх поводять себе і менські радикали.

Найперше, вони неймовірно бояться відкритого спілкування, особливо в критично налаштованому середовищі. І тому не допускають відеозапису своїх конференцій, ховають зустрічі, обіцяють дати інтерв’ю, а потім тікають від журналіста. Практика приховування зустрічей з виборцями вкрай порочна, оскільки нагадує дії шахраїв, котрі намагаються в закритих від критики умовах ввести в оману намічених жертв відносно своєї діяльності і своїх реальних можливостей.

Автор намагався зловити Примакова під час зустрічі з виборцями, але безуспішно. Вирішив спробувати отримати інформацію у виборчому штабі Радикальної партії. Користувачі сайту Нашого слова можуть оцінити те, наскільки працівники штабу були зацікавлені у висвітленні агітації свого кандидата на посаду голови громади.

Найкраще для виборців було б побачити поряд Мисника і Примакова під час публічних дебатів у великому залі Будинку культури. Ось там ми б змогли порівняти кандидатів, але ж Примаков побоїться, це вже очевидно.

Прошу до перегляду:

 

 

Один коментар