У Мені відзначено кращих учнів шкіл району – переможців різних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Привітання та нагороди отримали і їхні викладачі.

– У нинішньому навчальному році 440 школярів стали учасниками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, – розповів завідувач відділу освіти РДА Леонід Литовченко. – На обласному етапі олімпіад з 16 навчальних дисциплін наш район представляли 63 учні.

Досягненнями у роботі з обдарованими дітьми стали не лише участь, а й перемога школярів району у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та російської мови, котрі відбулися у Києві.

Варто зауважити, що семикласниця Стольненської школи Ольга Шаповаленко стала учасником та переможцем олімпіади з біології за восьмий клас. Оля була кращою в обласному етапі та здобула диплом третього ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології.

Десятикласниця Березнянської школи І – ІІІ ступенів Тетяна Юла вже другий рік поспіль є переможцем обласного та учасником Всеукраїнського етапів олімпіади з російської мови. У нинішньому навчальному році на Всеукраїнській олімпіаді з російської мови та літератури Тетяна здобула диплом третього ступеня. На обласних олімпіадах з російської мови та української мови і літератури вона отримала відповідно дипломи другого та третього ступенів.

Підтвердженням наполегливої праці учнів та учителів є здобуті 13 дипломів на обласному рівні: один – першого ступеня, п’ять – другого і сім – третього.
Кращі результати показали учасники олімпіад районної гімназії, міської школи ім. Т.Г. Шевченка, Стольненської, Макошинської, Блистівської шкіл та Березнянської школи I – III ступенів.

У цьому навчальному році 10 школярів з Менщини (учні районної гімназії, міської школи ім. Т.Г. Шевченка, Блистівської школи та Березнянської школи І – ІІІ ступенів) стали учасниками районного та обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України. Перемогу на обласному рівні здобули 11-класниця школи ім. Т.Г. Шевченка Наталія Белашко – у відділенні екології та аграрних наук (науковий керівник Лідія Боюн) та 11-класниця Березнянської школи І – ІІІ ступенів Софія Євган – у відділенні філософії та суспільствознавства (науковий керівник Світлана Селюк).

Вітаючи учасників свята, голова районної ради Володимир Невжинський подякував педагогам за їхню працю. І зауважив, що таких суттєвих здобутків можна досягти лише маючи у серці велику любов до дітей, щедрий талант і невтомну працелюбність.

А заступник голови райдержадміністрації Павло Терентієв виступив віршованим словом про те, що бути першими – завжди почесно, але й непросто…

Ірина ПРИМАК. Фото Валерія ТИХОНОВА.

 

Коментарі закриті.