Свята наближаються, але за щоденними турботами не встигаєте відчути радість від зимових свят? У нас є кілька рекомендацій щодо створення новорічного настрою.

1 крок – прикрасьте будинок.
Якщо у вашій сім’ї не прийнято ставити ялинку, то це ваше право. Крім ялинки можна постелити новорічну скатертину на стіл, поставити свічки, увімкнути музику. На вікні гарно виглядають  гірлянди. З вулиці приємно спостерігати вогники у вікнах.

2 крок – аромат.
У гарному прикрашеному будинку вже стало веселіше. Тепер ставимо на стіл мандарини! Можна запалити свічки з ароматів яблука та кориці або з будь-яким ароматом, що викликають у вас асоціації свята.

3 крок – шопінг.
Вирушайте за подарунками. У магазинах вже красиво і все прикрашено, що створює передчуття свята. Не залишайте похід за подарунками на останній момент, щоб не зіпсувати настрій чергами.

4 крок – нюанси.
Поставте на ваш комп’ютер шпалери з новорічною тематикою. Наприкінці електронних листів пишіть клієнтам, друзям і родичам вітання з наступаючими святами.

5 крок – напої.
Вечорами робіть собі глінтвейн або гарячий шоколад з корицею .

6 крок – смаколики.
Спечіть (купіть) печиво (імбирне, наприклад) у формі дзвіночків або сніговичків і почастуєте друзів або колег на роботі. Цукерки також підійдуть.

7 крок – кіновечір.
Подивіться новорічний фільм або фільм, який асоціюється зі святами і хорошим настроєм.

8 крок – мрійте.
Заплануйте святкування Нового Року: де ? з ким? в костюмах чи що? Плануючи заходи, ви переживаєте новорічні емоції. Заздалегідь домовтеся, якщо святкуєте не вдома.
Якщо святкувати будете вдома з родиною, подумайте над меню та форматом свята.

 

 

Веселих свят:)

 

Коментарі закриті.