Мабуть, для багатьох дуже складно бути тим, кого прийнято називати “Людина розумна”.

 

 

Розумна людина аналізує навколишній світ і події в ньому та передбачає віддалені наслідки. Так, це складно, це важко. Та й здатність до такої діяльності є далеко не в усіх. Як же люди без здатності до далекоглядності живуть? Вони використовують спотворене світобачення, котре їм корисливі зловмисники вішають перед носом як віслюку морквину.

Навіщо?

Пояснює оте, комуністичне, прагнення того, хто є нічим в плані творення реальних благ, стати всім в їх розподілі, стати начальником над іншими. Звісно, можна було б вважати таке прагнення потішним дивацтвом, якби не одне але.

Полягає воно в тому, що спотворювачі реальної картини цілеспрямовано діють на знищення всього того, що створює блага для життя людей. Так знищували сторіччя тому інженерів та організаторів виробництва, вчителів і духовенство, заможних і незаможних селян, заганяючи їх до колгоспного стада. Знищували. Так зараз в ОРДЛО вбивають українців, отримуючи від них пенсії та вивозячи до Росії підприємства.

Творення благ, творення матеріальних цінностей потребує розуму і праці. Для їх привласнення потрібна лише безсовісна хитрість, з допомогою якої в суспільстві нерозумних людей створюється ілюзія того, що замість великої маси творців успішності всі блага створює галасливий популіст.

Ось свіжий приклад.

У Менській гімназії почали облаштовувати на стадіоні майданчик з штучним покриттям. Відразу на фейсбук-сторінці видання “Менщина” з’являється повідомлення про те, що такий собі посадовець міськради як Геннадій Примаков на своїй приватній сторінці розповідає про ці роботи.

Розумні потиснуть плечима, мовляв, при чому тут Примаков? А в нерозумних створюється враження, що те покриття облаштовується за кошт і зусиллями Примакова. І вони йому за це неймовірно вдячні та намагаються всіляко захистити від тих, хто вважає по іншому.

Ось коментар такої собі Тетяни Примаченко:

Таня Примаченко Ну Тригуб когда вы уже успокоитесь кляузник или вредитель района или как вас назвать человек добро делает а вы как таких врагов земля держит можете ответа не писать

Он воно як! Примаков значить добро робить! В такому випадку в мене питання: навіщо на території ОТГ працювати підприємствам і людям та сплачувати податки в бюджет Менської ОТГ? Якщо добро робиться не зусиллями і заслугами всієї громади, а Примакова, тоді нехай сам це все в приватному порядку і робить!
А якщо він лише виконує роботу посадовця місцевого самоврядування, то заслуги його не набагато більші, ніж тієї мухи на розі вола, котра казала: “Ми орали!”  Втім, в тенденційно підготовлених “Менщиною” матеріалах ніякого “ми” немає, там є лише Примаков.
Існування великої кількості недалекоглядних людей дуже шкодить і благу громади, й існуванню держави. Бо ті ж самі люди в одному випадку вважають, що громада існує винятково завдяки Примакову, а в іншому, що злобного російського агресора можна зупинити віртуозною грою на роялі естрадних коміків.
Скажу так: немає нічого ціннішого від людського розуму, і нічого шкідливішого, ніж людська дурість.

 

Коментарі закриті.