скачанные файлыНапередодні Зелених Свят дівчата йшли на левади або в поля рвати запашні трави: чебрець, полин, любисток. З польових квітів, листя берези вили віночки. Підтримали давню народну традицію і працівники Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організувавши парад віночків у складі урочистої ходи.

Учасники параду – творча молодь району – представили не віночки, а справжні шедеври, створені власними руками: Переможниця Катя Животова в жовто-блакитному образі уособлювала собою Україну – справжню, незламну, патріотичну та натхненну. Маленька Поліна Кондалєва сплела віночок з польових квітів, а Сита Тетяна, Бердник Марія і Красько Тетяна дивували своїми віночками з маків, соняшників, квітів у національних кольорах. Ніжними метеликами сяяв віночок на голові у Прищепи Дар’ї як справжнє ажурне диво.

Таня Василець втілила дитячу мрію – віночок з іграшок, Подольська Вікторія влаштувала справжній креативний вибух світла – віночок з дисків, Михуля Сніжана здивувала ніжними квітами з паперу. Для показу віночків надала свої авторські роботи волонтер центру Олександра Дудко.

Переможці конкурсу отримали 8 грошових премій від райдержадміністрації, а решта учасників – заохочувальні призи від центру соціальних служб та 15% знижки на зачіску до випускного балу від салону «Болеро».
Підготувала і провела парад віночків провідний спеціаліст Світлана Шелудько.

Коментарі закриті.