До Менської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№91) було організовано виїзд медичних фахівців.

Лікар-інфекціоніст «Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом» Олександр Троценко, завідувач інфекційним відділенням Менської центральної районної лікарні Лідія Мартиненко та представники Всеукраїнської мережі «Люди, які живуть з ВІЛ» надали засудженим чоловікам консультативну допомогу та перевірили діяльність виправного закладу щодо організації консультування та лікування ВІЛ в установі.

Пацієнтам, які потребували допомоги, було надано рекомендації та призначено антиретровірусну терапію.

«Дехто вважає, що проблема захворюваності на ВІЛ/СНІД стосується лише вразливих верств населення, але це не так, захворіти може й успішна людина. Проводячи подібні медичні консультації ми сподіваємось допомогти засудженим повернутися до нормального життя, зберегти їх повноцінне та якісне здоров’я та подовжити життя ВІЛ-інфікованої людини», – зазначив в.о. начальника сектору охорони здоров’я управління ДПтС України в Чернігівській області Андрій Ланько.

Коментарі закриті.