Вікторія Кобець плете одяг, вишиває, виготовляє пледи і диванні подушечкиВікторія – учитель за фахом, а за покликанням – неперевершена рукодільниця. Вироби її зручні, красиві і оригінальні.

Коли до неї прийшло бажання і уміння творити дива? Мабуть, так на роду їй написано – не давати спокою своїм рукам.

Вікторія Станіславівна – учитель початкових класів, а ще веде уроки морально-етичного виховання, основ здоров’я і трудового навчання у Менській школі імені Т.Г.Шевченка.

Дуже хвилювалася, коли на її перший у житті відкритий урок з трудового навчання завітали директори усіх шкіл району. Готувалася добре. А коли почула добрі слова і подяку за хороший урок, ледь не розплакалась від радості – не підвела рідну школу, справилася!

Здавалось би, що при такій завантаженості на роботі нема часу на особисті уподобання. Вікторія їх шукає і знаходить. Якось у хаті своєї нині вже покійної бабусі Ольги Михайлівни Соломко знайшла кілька десятків різнокольорових клубочків ниток для плетіння. Так з бабусиної пряжі Вікторія вив’язала казкової краси плед на двоспальне ліжко.

Хто його бачив, думали, що то сестра Вікторії з Італії передала (там вона живе і працює). А ще молода жінка плете крючком і спицями вбрання своїй донечці – спіднички, кофтинки, шапочки. І себе не забуває.

Вміє Вікторія вишивати бісером. І її доня Аріанна теж вишила ікону святого Миколая. А ще дівчинка танцює у колективі «Барвінок», відвідує гурток поглибленого вивчення англійської мови, має похвальні грамоти.

– Моя доня – моє серце, – каже щаслива Вікторія. – Усього, що вмію робити я, обов’язково навчу і її.

Плетені диванні подушечки з казковими квітами і веселими звірятами – витвори рук Вікторії. А ще вона виготовляє м’які, міцні і зручні килимки для ванної кімнати з чистих пакетів для сміття (на знімку). Гачком скручує їх, уміючи, ще й узор підбирає.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Ghrelin causes hunger while leptin suppresses appetiteThe five time Grammy winner is always worth going out for.prada wallet
In the Lakers 92 80 loss to the New York Knicks, Clarkson may have handled the grand stage at Madison Square Garden by posting a career high 19 points on 6 of 13 shooting.prada bag
Jim’s Apple Farm is a place, after all, that attracts thousand of visitors despite not accepting credit cards, and not having a website, Facebook page or even a public phone number.prada bags uk

What should the international community and Canada also do to alleviate the great suffering in Syria.ceinture hermes
You are an idiot.prada purse

The Kingdom of Jordan has borne the burden of the Syrian civil war even though it has no oil wealth and precious little water.mulberry handbags sale
michael kors uk bags

Коментарі закриті.