Изображение 003На чемпіонаті дівчата здолали усіх своїх суперниць, і у фіналі їм довелося змагатися між собою. У результаті напруженої боротьби з рахунком 8:7 Вікторія (на фото – зліва) перемогла і стала чемпіонкою. Анастасія (на фото – справа) зайняла почесне друге місце.

За словами тренера спортшколи Миколи Гаркуші, про поїздку на чемпіонат світу дівчата навіть не мріють, адже на це потрібні значні кошти.

Європейські змагання проходили у Харкові паралельно із Міжнародним турніром з панкратіону «Золотий кубок». У змаганнях брали участь команди Казахстану та США, а також спортсмени 16 країн Європи.
На турнірі вихованець «Колоса» Олександр Мигуля посів четверте місце, обійшовши майже півсотні конкурентів. Владислав Кушнір переміг американського спортсмена і виборов третє місце.